Ocena ogólna: 7.75
Twoja ocena: 0
Szybka wiadomość ostatnio wysłałaś: nigdy
Napisz do Niego ostatnio wysłałaś: nigdy
Wyślij Mu uśmiech ostatnio wysłałaś: nigdy
Wyślij Mu całusa ostatnio wysłałaś: nigdy
Pseudonim
Jaymi
Ma lat
46
Mieszka w
Niemcy
W mieście
Frankfurt am Main
Znak zodiaku
Strzelec
Ostatnio zalogowany
więcej niż tydzień temu
Zarejestrowany od
2014-01-09 06:46:02
Poszukuje
Żony, Kochanki, Przyjaźni
Sam o sobie
I am a caring, protective, loving, compassionate and sexually active (with the right partner) person., crazy American guy.
I can enjoy the most fanciest of things in life as well and the simple things, money is not everything in life.
I like to conversate, talk about everything, I pay attention to all the seeming to be little thing about my woman. I like to cater to her, treat her special and show her.
I am respectful and expect the same.
I am willing to learn new things, language, culture and share mine. Looking for my other half.
Idealna żona ...
I am looking for a fun, loving, witty, humorous, sexy, cute and loving lady to share my time with and hopefully which will lead to marriage. She has to be open minded, loves sex (and be open minded to new ideas with it)and can be independant. She doesn't have to be doctor but I expect her to be able to conversate with me over various topics.
I wish for her to be a family oriented person, wanting to enjoy caring for her man, helping to build a future together with me, living abroad with me in Germany or in the United States.

Szukam dobrej kobiety, uprzejmy, szczery, kochający, atrakcyjny, humous i rodzina zorientowana osoba. Ona musi wiedzieć, jak dbać o siebie i mężczyzny (męża). Lojalny, szczery i nie ziemniaki kanapie.
Idealna partnerka ...
I am looking for a fun, loving, witty, humorous, sexy, cute and loving lady to share my time with and hopefully which will lead to marriage. She has to be open minded, loves sex (and be open minded to new ideas with it)and can be independant. She doesn't have to be doctor but I expect her to be able to conversate with me over various topics. Maybe you would like to live in Germany or the USA with me?
I wish for her to be a family oriented person, wanting to enjoy caring for her man, helping to build a future together with me. noemailsallowed if you are witty ;-)

Szukam dobrej kobiety, uprzejmy, szczery, kochający, atrakcyjny, humous i rodzina zorientowana osoba. Ona musi wiedzieć, jak dbać o siebie i mężczyzny. Lojalny, szczery i nie ziemniaki kanapie.
Idealna kochanka ...
She should be pretty, very sexy, open minded, love to have fun. Likes to experiment in new things and knows how to treat a man and enjoys sex.
Someone who can dress like a lady and look "hot" in some sexy clothes.
Someone who can represent me at social gatherings and dinners as well as being able to "relax" with me on vacations.


Bardzo seksowna, atrakcyjna, wie jak tease i zadowolić mężczyznę. Lubi podróżować i korzystać z przyjemności życia. Bardzo lubi seks i chce eksperymentować w nowych obszarach przyjemności.