Ładowanie...

To nie jest kolejny serwis randkowy.

Nie chcemy być kolejnym serwisem randkowym. Naszym celem jest promocja przymiotów polskich Pań i Dziewcząt poza granicami kraju. Niniejszy serwis ma być narzędziem ułatwiającym realizację tego celu.

Podobnie jak w tradycyjnych serwisach randkowych, w serwisie wlasnieon.pl można przeglądać profile interesujących osób. Tym co odróżnia nasz serwis od pozostałych jest to iż profile te należą tylko i wyłącznie do mężczyzn, ze wszystkich zakątków kuli ziemskiej, pragnących poznać, poślubić lub po prostu miło spędzić czas z nami - Polkami.

Dostępne w naszym serwisie profile Panów pochodzą z naszych serwisów partnerskich, w których Panowie owi mogą wyszukiwać osoby zarejestrowane w serwisie wlasnieon.pl - czyli Was ;)

W zależności od oczekiwań co do nieznanego Wam jeszcze mężczyzny i jego preferencji - należy wypełnić swój profil zaznaczając czy jesteśmy zainteresowane małżeństwem (szukam męża), miłością i partnerstwem (szukam partnera), czy przygodą i seksem (szukam kochanka, szukam sponsora). Zaznaczone opcje będą miały wpływ na to w, którym z serwisów partnerskich będzie można znaleźć Wasz profil.