Ładowanie...
Rejestracja
Logowanie

Anonse męzczyzn z Libanu
Profile samotnych facetów
Matrymonialne panów

Jestem:
Szukam:
W wieku Szukam mężczyzny w wieku
-
Szukam faceta, mężczyźni, ogłoszenia matrymonialne.

Darmowe randki z Libanu.

Panowie z Libanu poszukują Polek na randki, nie tylko przez internet. Interesuje ich często niezobowiązujący flirt. Pan z zagranicy to bardzo często namiętny kochanek jak i interesujący partner.

Sympatia z Libanu czy darmowe randki sponorowane?

Bogaty sponsor z zagranicy niekoniecznie musi oczekiwać seksu. On pragnie miłego towarzystwa. Wysokiej kultury osobistej i szerokich horyzontów. Może zaproponować spotkania sponsorowane aby Ciebie poznać. Zasponsoruje je dlatego, że stać go na ekskluzywne miejsca i nie przejmuje się pieniędzmi. Szuka kogoś prawdziwego. W zaaranżowaniu romantycznego spotkania nie przeszkadza mu to, że jest bogaty.

Szukasz bogatego męża, namiętnego kochanka, hojnego towarzysza z Libanu.?

On na pewno szuka Ciebie. Bogaci faceci z Libanu już znają Twoje zalety. Znajdziesz tu profile tysięcy panów, którzy chętnie przyjadą do Polski, lub zaproszą Cibie do Libanu tylko po to by Ciebie poznać.

Anonse towarzyskie i ogłoszenia matrymonialne z Libanu.

Serwis ten stworzono z myślą o Was, moje drogie. Każda z Was może tu, zupełnie za darmo, znaleźć zagraniczne oferty matrymonialne i anonse towarzyskie mężczyzn z Libanu, wiedzących, że Polskie dziewczyny są najmilsze, najpiękniejsze i najseksowniejsze. Możecie tu zamieścić swój własny profil, który może już dziś zostanie znaleziony przez faceta z Libanu. Możecie umówić się na randkę z wymarzonym przystojniakiem. Możecie przeżyć wspaniałą przygodę. Może wyjedziecie w daleką podróż, aby spotkać się ze swym wybrankiem, a może zaprosicie go do siebie? Może się też okazać, że On mieszka tuż za ścianą. Zatem nie trać czasu. Wystarczy tylko się zarejestrować, uzupełnić swój profil i dodać chociaż jedno zdjęcie.

micho
simple and NO demanding person , my persobality is based on honesty and to be clear with my partner
apache59
i'm easy going man like life and music
counto
i am tall, handsome, educated and refined with a good sense of humor and joie de vivre, aw yes and
Elias
I am a honest man , i like polish people .
samm6
Am Lebanese / Canadian, living & having home & business in Lebanon. Loyalty, honesty, understanding
eth