Ładowanie...
Wszyscy wokół wiążą się ze sobą i pobierają, tymczasem ty wciąż tkwisz w otchłani samotności? Wspólnie poszukajmy przyczyn.

Dlaczego wciąż nie masz faceta?

Profile mężczyzn z zagranicy, szukających żony z Polski

brains
I'm Andrew mabboth,a caring loving man with some sense of humor down to earth. 80% tolerance and p
oceanblue
I am David a marine engineer a contract staff with BJ drilling an oil servicing company in Port Har
newguywilly58
I am a very down to earth man that is ready for my woman to step into my life. The woman that steps
prlolo
Hello love the polish girl and want to make her my wife. i am gentle , a hard working man and looki
BlueSky74
Funny and easy man who are looking for a new friendship
thomaszer
I'm a nice man from USA who likes many things and who wants to know people from all over the world
Zobacz więcej facetów poszukujących partnerki z Polski »

Wszyscy wokół wiążą się ze sobą i pobierają, tymczasem ty wciąż tkwisz w otchłani samotności? Wspólnie poszukajmy przyczyn.

Są kobiety, które czują się dobrze tylko wtedy, gdy mają u boku partnera. I takie, które nie gonią szczególnie za miłością, ale lubią mieć obok siebie męskie ramię. Bo jakie byśmy nie były, żadna z nas nie lubi być sama. Bycie singielką jest dobre przez jakiś czas, ale jeśli ten stan trwa i trwa, a tobie coraz bardziej ciąży samotność, sprawdź, dlaczego nie jesteś w stanie znaleźć partnera.

Wybierasz niewłaściwych mężczyzn

Fakt, że jesteśmy z kimś w związku, nie jest dziełem przypadku. Wszyscy wybieramy się nawzajem, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jacy więc mężczyźni wpadają ci w oko? Własny szef, żonaty facet, nałogowy kobieciarz, nieodpowiedzialny lekkoduch… To nie są kandydaci na stałego partnera – nieważne, jak bardzo jesteś zdeterminowana, by wreszcie się z kimś związać. Czy wybierasz nieosiągalnych facetów? Czy dajesz szansę tylko tym, którzy nie chcą, nie mogą albo nie są w stanie związać się z kobietą na stałe? Pora to przemyśleć.

Kierujesz się pozorami

Być może jesteś w stanie wymienić paru mężczyzn, którzy w jakiś sposób byli tobą zainteresowani, ale bez wahania ich skreśliłaś. Powody? Pierwszy nie umiał się ubrać, drugi był nieśmiały, trzeci dopiero skończył studia, więc uznałaś, że żaden z niego kandydat na stałego partnera. Uważaj jednak – kierowanie się pozorami w ocenie drugiego człowieka może się zemścić. Facet, który kiepsko się ubiera, może być fantastycznym mężczyzną – a styl zawsze można zmienić. Zastanów się, czy przypadkiem nie jesteś typem kobiety, która pochopnie wydaje niesprawiedliwe sądy o innych.

Bardzo chcesz się ustatkować

To paradoks, ale twoja silna potrzeba stworzenia związku jest przeszkodą na drodze do szczęścia we dwoje. Mężczyźni nie lubią czuć się przyparci do muru. Uciekają od napastliwych kobiet. Wolą mieć poczucie, że to oni wybierają i zdobywają partnerkę. Mężczyźni są w stanie wyczuć, kiedy kobieta za wszelką cenę chce ich zdobyć – i to ich zniechęca. Jeśli zachowujesz się jak desperatka, która bardzo szybko chciałaby wyjść za mąż, istnieją dwie opcje: albo zwiążesz się z kimś, na kogo w normalnych okolicznościach nigdy, przenigdy nie zwróciłabyś uwagi, albo nadal będziesz sama.

Masz zbyt wysokie wymagania

Wysoko zawieszona poprzeczka dla mężczyzny, z którym chciałabyś się związać, jest w porządku – pod warunkiem, że nie wisi jednak zbyt wysoko. Każda kobieta powinna mieć wymagania wobec potencjalnego partnera, ale czasem zdarza się, że żaden facet nie jest w stanie im sprostać. Jeśli chcesz, by mężczyzna cię szanował, kochał i był wobec ciebie szczery, to OK. Gorzej jednak, jeśli twoje życzenie brzmi: „Szukam faceta ustawionego życiowo i zawodowo, który ma własne mieszkanie i będzie spędzał ze mną każdą wolną chwilę”… Ups, ktoś się tu zagalopował. Twoje wymagania powinny być przede wszystkim realistyczne!

Nie odczytujesz znaków

My, kobiety marzymy, by wspaniały mężczyzna przyszedł pod nasze drzwi z bukietem kwiatów i wyznał nam miłość z głębi serca… Tyle że to się praktycznie nie zdarza. Najczęściej mężczyzna zainteresowany kobietą wysyła jej subtelne sygnały – prawi jej komplementy, lubi ją rozśmieszać, szuka bliskiego kontaktu, interesuje się jej życiem, wnikliwie ją obserwuje… Właśnie takie często są początki związków partnerskich. Jeśli jednak nie jesteś w stanie odczytać tych sygnałów, nic dziwnego, że jesteś sama. Mężczyźni potrzebują pewności, że wysyłane przez nich znaki zostały odczytane i że kobieta je odwzajemnia. Nikt nie chce się wygłupić.

Jesteś zamknięta na nowe znajomości

Już wiesz, że książę na białym koniu pojawia się tylko w bajkach. W życiu natomiast trzeba mieć szeroko otwarte oczy i nieco dopomóc szczęściu. Mężczyzna ze snów nie spadnie nagle z nieba – by go spotkać, musisz być otwarta na nowe znajomości. Niedobrze jednak, jeśli wolne chwile spędzasz w domu, nie dajesz się namówić na randkę w ciemno, unikasz imprez i kontaktu wzrokowego z interesującymi facetami… To najkrótsza droga, by być samą przez bardzo długi czas. Rozwiązanie? Zacznij żyć! Wyjdź do ludzi, bądź aktywna i otwarta na różne doświadczenia.

Wysyłasz sprzeczne sygnały

Mężczyźni potrzebują prostych i konkretnych sygnałów oraz komunikatów. „Tak, jestem zainteresowana” albo „Nie jesteś tym, kogo szukam”. Wtedy wszystko jest oczywiste. Niestety, wiele kobiet nie umie wyrażać się jasno i w komunikację z mężczyzną wprowadzają zamęt. Przykład: jednego dnia jesteś rozkoszna i dajesz mu znak, że liczysz na coś więcej, by drugiego dnia nie odebrać od niego telefonu i oznajmić mu, że nie szukasz partnera. Mężczyzna się w tym nie połapie, a już na pewno nie będzie zawracał sobie tobą głowy.

Nie dbasz o wygląd

Przykre i okrutne, ale prawdziwe. Przestańmy wreszcie wmawiać sobie, że wygląd nie ma znaczenia. Naprawdę nie obchodzi cię to, jak wygląda twój facet? Właśnie. A mężczyzn wygląd kobiet interesuje jeszcze bardziej. Nie twierdzimy, że jest on najważniejszy (bo nie jest), ale się liczy. I żaden mężczyzna nie zainteresuje się na serio kobietą, która ma w nosie to, jak wygląda, nie dba o siebie, nosi stare, wyciągnięte ciuchy i się tym nie przejmuje. Bo jeśli jest świetną dziewczyną, będzie miała zadatki (jedynie) na dobrą kumpelę. Nie na stałą partnerkę.

eth