Ładowanie...
Jak w sieci złowić miłość

Jak w sieci złowić miłość

Profile mężczyzn z zagranicy, szukających żony z Polski

Blackbaron
I'm handsome , I'm talented , I'm very romantic , and I know what I want from myself!! Attica, And
CKCKCK
Hi. I’m Chris, I live in Amersham but spend a lot of time in London. I’m driven, have a good jo
william4ualone
I am an easy going, down to earth man. I always try to keep positive and stay optimistic no matter
fedrickpepe
Am a single and not in any kind of relationship at the moment.. I want you to know that when it com
scottrob123
Kindly ask me anything you wanna know. I'll tell you. Don't be shy
3colombus
hi .. l'm looking around, ask if u have any questions about me, I think it's better to send message
wgreen101
A fair open minded individual who accept people as they are and also like to enjoy life to it fulln
Zobacz więcej facetów poszukujących partnerki z Polski »

Coraz więcej par ma swój początek w sieci. Ci, którzy się tam poznali, są bardziej zadowoleni ze związków, rzadziej się rozwodzą. Jak internet czyni miłosne cuda? 24 lipca to Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości.

Prof. Terri L. Orbuch, psycholożka z Oakland University, podpowiada, jak bezpiecznie i owocnie poszukiwać drugiej połowy w cyfrowym świecie. Jeśli nie jesteś „za pan brat” z nowymi technologiami, poproś kogoś o pomoc. Unikniesz kłopotliwych „wpadek” i poczujesz się pewniej. Nie próbuj koloryzować swojego profilu i zamieść aktualne zdjęcie. Nie chcesz przecież budować relacji na kłamstwie.

Zastanów się, czy chcesz poszukiwać partnera na portalu randkowym, czy może poprzez stronę, która łączy osoby z Twoim hobby, takim jak wspinaczka górska. Chroń swoją tożsamość i osobiste dane. Nie należy podawać informacji, których nie udzielilibyśmy ankieterowi przez telefon.Nie podawaj swojego nazwiska ani adresu osobie, której nie udało Ci się jeszcze spotkać. Nie pożyczaj pieniędzy nikomu, kogo dobrze nie znasz.

Zanim zdecydujesz się na spotkanie niewirtualne, poczekaj przynajmniej tydzień. Nie zwlekaj jednak dłużej niż kilka tygodni. Dzięki temu poznacie się lepiej, a zarazem nie zatracicie się we wzajemnej idealizacji. Powiadom kogoś zaufanego, że wybierasz się na randkę z osobą poznaną przez internet oraz kiedy i gdzie się spotkacie. Koniecznie zaaranżuj spotkanie w miejscu publicznym: kawiarni czy pubie. Słuchaj swojej intuicji. Jeśli coś w zachowaniu drugiej osoby budzi Twój niepokój, podziel się wątpliwościami z kimś zaufanym.

Oprac. PP na podst. T. L. Orbuch, „Nine Key Tips for Dating Online Safely and Successfully”