Ładowanie...
Rejestracja
Logowanie

Anonse męzczyzn z Cypru
Profile samotnych facetów
Matrymonialne panów

Jestem:
Szukam:
W wieku Szukam mężczyzny w wieku
-
Szukam faceta, mężczyźni, ogłoszenia matrymonialne.

Darmowe randki z Cypru.

Panowie z Cypru poszukują Polek na randki, nie tylko przez internet. Interesuje ich często niezobowiązujący flirt. Pan z zagranicy to bardzo często namiętny kochanek jak i interesujący partner.

Sympatia z Cypru czy darmowe randki sponorowane?

Bogaty sponsor z zagranicy niekoniecznie musi oczekiwać seksu. On pragnie miłego towarzystwa. Wysokiej kultury osobistej i szerokich horyzontów. Może zaproponować spotkania sponsorowane aby Ciebie poznać. Zasponsoruje je dlatego, że stać go na ekskluzywne miejsca i nie przejmuje się pieniędzmi. Szuka kogoś prawdziwego. W zaaranżowaniu romantycznego spotkania nie przeszkadza mu to, że jest bogaty.

Szukasz bogatego męża, namiętnego kochanka, hojnego towarzysza z Cypru.?

On na pewno szuka Ciebie. Bogaci faceci z Cypru już znają Twoje zalety. Znajdziesz tu profile tysięcy panów, którzy chętnie przyjadą do Polski, lub zaproszą Cibie do Cypru tylko po to by Ciebie poznać.

Anonse towarzyskie i ogłoszenia matrymonialne z Cypru.

Serwis ten stworzono z myślą o Was, moje drogie. Każda z Was może tu, zupełnie za darmo, znaleźć zagraniczne oferty matrymonialne i anonse towarzyskie mężczyzn z Cypru, wiedzących, że Polskie dziewczyny są najmilsze, najpiękniejsze i najseksowniejsze. Możecie tu zamieścić swój własny profil, który może już dziś zostanie znaleziony przez faceta z Cypru. Możecie umówić się na randkę z wymarzonym przystojniakiem. Możecie przeżyć wspaniałą przygodę. Może wyjedziecie w daleką podróż, aby spotkać się ze swym wybrankiem, a może zaprosicie go do siebie? Może się też okazać, że On mieszka tuż za ścianą. Zatem nie trać czasu. Wystarczy tylko się zarejestrować, uzupełnić swój profil i dodać chociaż jedno zdjęcie.

sunnyseaman
Im a Greek-Cypriot divorced man who knows what i want.I am passionate,kind,loyal,romantic and more)
Bunny
I am simple person, with good Nature, looking for a serious relationship, for long life
Farhan
i am Farhan i am looking someone loyal and honest hopefully i will find soon i love travelling watc
Princeafrica
I am a caring and loving gentleman with respect for women. Looking for my Princess to make her my Q
Noni
Hi,my name is Noni I'm living in beautiful island Greek Cyprus,if you wana know more just ask me
Greenboy
Hi :-) My name is green. I live in cyprous. i am from bangladesh.I am looking someone for a perman
Ninaode
For now I have nothing to say about myself :)
eth